Vesihiekkapuhallus

toimiiko?

Ilmeisen pätevä konsti suojata auto tämä linkin systeemi. Noita vesihiekkapuhallus lisälaitteitahan näkyy saavat ihan normaaleihin kotikäyttöön tark. painepesureihin joten tässäpä edullinen tapa tee se itse miehellekin hoitaa hiekkapuhallus? Vai onko sittenkään kertokaas kokemuksia?

http://www.jmhalme.com/ruosteenesto/ruostekuvia1.htm

3

2040

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • toimii se

      Mulla on kärcherin pesurissa lisävaruste hiekkapuhallin ja hyvin toimii.

    • .gsa

      teetin ruostesuojauksen tossa paikassa Tuusulassa vastikään. Jätkä oli todella mukava, fiksun oloinen ja oli kokoajan yhteydessä ja kerto missä mennään. Lisäksi tukku valokuvia työstä mukaan.

      Eli tätä paikkaa voi suositella kelle vaan. Heillä on myös sertifikaatti ja ovatpa voittaneet jonkun TM:n/Tuulilasin testinkin.

    • Veikkoo

      ...sotkusta, ni toimii se! Täytyy vaan antaa kuivua ja maalata heti.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      52
      2097
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      2012
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      13
      1541
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      62
      1352
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      50
      1319
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      845
    7. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      88
      717
    8. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      707
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      33
      688
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      40
      643
    Aihe