Kokemuksia mainituista vaunuista? Ollaan mietitty vaihtoehtoja ja netissä tutkailun jälkeen, olivat tarpeitamme vastaavat ominaisuuksiltaan. Nyt tosin olisi kiva kuulla ihan henk. koht. kokemuksia... Kiitos asian eteen vaivaa näkeville :)
Firkon F7
Kokemuksia?
3294
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Muistaakseni olen lukenut netistä kyseisistä vaunuista, kun niitä itsekin harkitsin. Kivan näköiset, mutta huono takuu niissä ainakin oli. Laita vaikka tuohon eniron hakuun ne ja katso mitä löydät. Muiden käyttäjien kommentteja löysin itse sitä kautta. Ainakin kankaan laadusta joku valitti.
haukku ne alimpaan hevettiin. ruostui mm. ja paljon muuta. en valitettavasti muista, mistä luin..
Heippa! No itse en voi Firkoneita kyllä suositella kenellekään! Siis aivan kaameet vaunut.. ei ei ei.. jos on vähänkään mahdollisuus pistää pari sataa euroa ylimäärästä niin suosittelen todella lämpimästä ostamaan jotkut toisen merkkiset vaunut! Itsellä Firkonit pyörivät jaloissa vuoden verran, enkä kokenut saaneeni rahoilleni vastinetta. Kitisivät ja nitisivät. Kumit aina tyhjät. Turhauttavaa kun tahtoisi päästä lapsen kanssa pihalle. Ja järettömän isot ovat nuo vaunut! Huhhuh! :O