740 2.3 STW

AJ.290TKM MUTTA ON TODELLA HIENOSSA KUNNOSSA TOSIN LISÄ
VARUSTELUJA EI OLE. ONKO KILOMETREJÄ VIELÄ JÄLJELLÄ KUN ON KAIKKI HUOLLOT KYLLÄ ILMOITETTU.
2354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No aivan varmasti kestää ja todella pitkään, jos on edes puoli säädyllisesti pidetty. Tuohan on hädin tuskin sisäänajettu.

Äänestä

Sisäänajo vaihe ohi voit ruveta ajelemaan vähän reippaamin jos auton ostat.Kestävä tekniikka ja kilometrejä on edessä enenmän kiun nykyisillä talousihmeillä.Onko ruiskukone tarkista siinä että keskusyksikkö pelaa eli mustalaatikko.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KESTÄÄKÖ kirjoitti:

AJ.290TKM MUTTA ON TODELLA HIENOSSA KUNNOSSA TOSIN LISÄ
VARUSTELUJA EI OLE. ONKO KILOMETREJÄ VIELÄ JÄLJELLÄ KUN ON KAIKKI HUOLLOT KYLLÄ ILMOITETTU.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu