Elisa ja Mabe

Onko kokemuksia sankarinkadut partureista Elisa tai Mabe?
94143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Minä käyn aina Mabessa kampaamossa. Siellä on töissä todella mukava nuori nainen ja osaa hommansa. Eikä hinnat huimaa päätä. Ymmärtää kyllä mitä haluan hiuksiini ja osaa ehdottaa jotain uutta. Olen kyllä täysin tyytyväinen kyseiseen kampaamoon enkä ole muissa kampaamoissa sen jälkeen käynyt.

Äänestä
  • Mabe on loistava.Mukavan rentoa ja osaa työnsä.

    Äänestä

Mabesta ei oo kokemusta, mutta Elisassa oon käynyt, ja siellä on pari nuorta tummaa huippuhyvää työntekijä oikeita asiakaspalvelijoita.Kuuntelee asiakasta/asiakkaan toiveita ja osaa ehdottaa uudistustakin. Ei juoruile eikä utele asiakkaan asioita.Eikä leuhki omilla saavutuksillaan. Sitäkin olen kuullut että asiakkaalle puhutaan vaan omista jutuista, mitä tein silloin ja silloin leuhkivaan tyyliin.

Äänestä
  • hyvä. Kokeiltu ja hyväksi todettu!

    Äänestä

  • haiskahtaa niin omakehulta , niin omakehulta että!! Eikö ole varaa enää mainostaa kun pitää tulla tänne tuomaan itseänsä esille? Säälittävää, ei voi muuta sanoa!

    Äänestä

  • kylläpäs kirjoitti:

    haiskahtaa niin omakehulta , niin omakehulta että!! Eikö ole varaa enää mainostaa kun pitää tulla tänne tuomaan itseänsä esille? Säälittävää, ei voi muuta sanoa!

    luikahti mieleen.Varmasti aivan päteviä ihmisiä mutta tekee hallaa päätyä tälle palstalle mairiteltavaksi.Sääli.

    Äänestä

-oli ensimmäinen ja viimeinen kerta kun kävin kyseisessä liikkeessä(elisa). En ollut ollenkaan tyytyväinen lopputulokseen, saatikka palveluun....Onneks noita kampaamoita täällä riittää, on vara mistä valita ja joista saa kunnon palvelua.

Äänestä

Olen käynyt mabessa pitkään jos haluat hinta/laatusuhteeltaan parasta mene sinne!!!!

Äänestä

Nyt löytynyt se oikea hyvä ja paras kampaamo Mabesta. Aina kuin kotiin tulis, kun sinne menee"kammattavaksi". Teija ja Heidi aina hymy huulilla palvelemassa. Oikein hyvää kevään jatkoa ja Pääsiäistä. Teijalle aurinkoisia vauvanhoito päiviä. ps.yritän varailla ajoissa aikoja ettei tartte "vieraisiin"mennä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Olut Makkarainen kirjoitti:

Onko kokemuksia sankarinkadut partureista Elisa tai Mabe?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu