Onko kokemuksia sankarinkadut partureista Elisa tai Mabe?
Elisa ja Mabe
Olut Makkarainen
94143
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Minä käyn aina Mabessa kampaamossa. Siellä on töissä todella mukava nuori nainen ja osaa hommansa. Eikä hinnat huimaa päätä. Ymmärtää kyllä mitä haluan hiuksiini ja osaa ehdottaa jotain uutta. Olen kyllä täysin tyytyväinen kyseiseen kampaamoon enkä ole muissa kampaamoissa sen jälkeen käynyt.
Mabe on loistava.Mukavan rentoa ja osaa työnsä.
Mabesta ei oo kokemusta, mutta Elisassa oon käynyt, ja siellä on pari nuorta tummaa huippuhyvää työntekijä oikeita asiakaspalvelijoita.Kuuntelee asiakasta/asiakkaan toiveita ja osaa ehdottaa uudistustakin. Ei juoruile eikä utele asiakkaan asioita.Eikä leuhki omilla saavutuksillaan. Sitäkin olen kuullut että asiakkaalle puhutaan vaan omista jutuista, mitä tein silloin ja silloin leuhkivaan tyyliin.
hyvä. Kokeiltu ja hyväksi todettu!
haiskahtaa niin omakehulta , niin omakehulta että!! Eikö ole varaa enää mainostaa kun pitää tulla tänne tuomaan itseänsä esille? Säälittävää, ei voi muuta sanoa!
luikahti mieleen.Varmasti aivan päteviä ihmisiä mutta tekee hallaa päätyä tälle palstalle mairiteltavaksi.Sääli.
-oli ensimmäinen ja viimeinen kerta kun kävin kyseisessä liikkeessä(elisa). En ollut ollenkaan tyytyväinen lopputulokseen, saatikka palveluun....Onneks noita kampaamoita täällä riittää, on vara mistä valita ja joista saa kunnon palvelua.
Olen käynyt mabessa pitkään jos haluat hinta/laatusuhteeltaan parasta mene sinne!!!!
Nyt löytynyt se oikea hyvä ja paras kampaamo Mabesta. Aina kuin kotiin tulis, kun sinne menee"kammattavaksi". Teija ja Heidi aina hymy huulilla palvelemassa. Oikein hyvää kevään jatkoa ja Pääsiäistä. Teijalle aurinkoisia vauvanhoito päiviä. ps.yritän varailla ajoissa aikoja ettei tartte "vieraisiin"mennä.