Stan Saanila

Uutisvuodosta tuttu Stan Saanila bongattu Turussa.
Käveli rautatieaseman suunnasta, Humalistonkatua kohti keskustaa.
Perässä kulki neljä teini-ikäistä fanityttöä.
31370
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

toivottavasti Saanila puotaa Aurajokeen siellä Turussa....en kestä sen mässytystä telkkarista....meni pilalle hyvä ohjelma, kun hän tuli vakivieraaksi. Mitä ihmettä hän aina hekottelee omille jutuilleen???? Ja anovasti katselee yleisöön......että yrittäkää ny nauraa kun hän puhuu.....surkee.....

Äänestä
  • Tämä stan poju on ku neiti ja hirviän naisekkaan olonen partasuu??oudot jutut??pois TV ja maria junger tilalle ja hetikohta kyl.

    Äänestä

  • Oli paree? kirjoitti:

    Tämä stan poju on ku neiti ja hirviän naisekkaan olonen partasuu??oudot jutut??pois TV ja maria junger tilalle ja hetikohta kyl.

    Mun mielestä Heli Roiha olisi ehdottomasti ollut parempi valinta vakiojäseneksi. Ainakin FST:n Hetimiten-ohjelmassa oli kovasti edukseen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NimimErkki Nysten kirjoitti:

Uutisvuodosta tuttu Stan Saanila bongattu Turussa.
Käveli rautatieaseman suunnasta, Humalistonkatua kohti keskustaa.
Perässä kulki neljä teini-ikäistä fanityttöä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu