kiva, kiitti, mulle, riitti. ei tuommosen kanssa laisinkaan. minun vaan pitää olla se ykkönen, muu sija kun ei kelpaa. tykkään susta mielettömästi, mutta en saanut suutani auki. oisin vaan tarvinnut aikaa, mutta sitähän sulla ei koskaan varmaan edes ollut minulle. voinen siis todeta, että ensi kertaa ei tule.
helpotti, kiitos kuuntelijat. muutkin voivat purkaa vastavuoroisesti, niin ei mene monologiksi tämäkään.
helpotti, kiitos kuuntelijat. muutkin voivat purkaa vastavuoroisesti, niin ei mene monologiksi tämäkään.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Niin mulle on vaan yksi numero yksi. Se on nimittäin minä itse.
Ja niin se vaan on.
et oletko nainen vai mies? Ja onko kirjoituksesi miehelle vai naiselle?
ja kirjoitukseni miespuoliselle. niin olenhan minäkin ykkönen itselleni, eikös se ole ylipäätänsä elämässä tärkeintä. ymmärrän toki,etten ikinä päihitä enkä saakaan päihittää ystävyyssuhteita. mutta, jos en voi rakkausasioissa olla ykkönen, niin sitten ei peli oikein vetele.
Niin, kyllähän miehillä aina ne omat jutut ja kaverit on. Mut jos ne menee aina suhteen edelle niin kyllähän se varmasti alkaa mietityttämään. Oletko yrittänyt jutella hänen kanssa asiasta? Jos et niin suosittelen sitä.. Ehkäpä asia selviää siten paremmin. :)
oon huono puhumaan, kun pelkään, että menetän. luultavasti olen kuitenkin vain vakipano. en tarkoita, että mulla ois huono itsetunto.ehkä ylpeys onkin se pahin juttu tässä. ei sen kummempaa :D kiitos itsellesi!