Lukekaapas

Kaivakaapa vielä kaikki käsiinne tiistain 6.5. Länsi-Savo ja lukekaa ajatuksella Pauli Vahteran puheenvuoro sivulla 4. Ansiokas kirjoitus maakunnan energiajärjestelyistä, jota ei jostain syystä ole juuri kommentoitu.
1395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

pyrkivät välttämään Vahteran kirjoitukseen kommentoinnin olemalla huomioimatta sitä.

Toivottavasti paikalliset toimijat pitävät sitä riittävästi esillä. Vahtera on hyvin asiantunteva ja arvostettu tilintarkastaja tässä maassa. Hänen kirjoituksiaan saa lukea usein esim. Hesarista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


energia-asiaa kirjoitti:

Kaivakaapa vielä kaikki käsiinne tiistain 6.5. Länsi-Savo ja lukekaa ajatuksella Pauli Vahteran puheenvuoro sivulla 4. Ansiokas kirjoitus maakunnan energiajärjestelyistä, jota ei jostain syystä ole juuri kommentoitu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu