Eilen, SINÄ n20v S-mersulla ajava homo,joka minun fiat stilon auton tuulilasiin ja konepellille räkäklimppisi syljit,Helsingin Kaivarissa, klo.22.15, tulisitko ja siivoaisit kuolasi pois autoni JUURI Pestyltä, VAHATULTA maalipinnalta! Annan puhdistusliinan sitä varten. Jos näen sinut vielä, juoksen perääsi ja vedän turpaan. Räit nyt kyllä väärän ihmisen autoa.
Vandaali!
Vandaali!
Vastaukset 6
Vanhimmat
Ei se ollut se Mersukuski, vaan maahanmuuttovirkailijasi.
Mogadishun jengiä, elikkäs heimoasi tietty.
Tarkemmin aloittajan jengiä siis.
Tuota samaa heimoa tuntuu löytyvän näiltä palstoilta melkoisesti. Ei ole autoa, mutta toisten keskusteluihin pitää huudella lapsellisuuksia väliin. Kyllä olisi enemmän velliä housuissa, kun näppis jätettäisiin pois ja tavattaisiin tasaiselle pihalla.
Sietäisit tunnin turpaan ja sen jälkeen senkka kolvistasi sekä tietysti parit lällärit ja potku hanuriin, näin aluksi senkin vinkuintiaani HÄ..
Mielisairaita tuntuu riittävän tälläkin palstalla. Sehän selvä. Miltä tuntui kopsata toisen kirjoittama viesti? Sanasta sanaan, fiat-raasu vaihdettu Mersun tilalle. Et keksi mitään omaperäistä sanottavaa kun pitää kopioida toisen tekstiä, vandaali! Voi voi, mee töihin ja tienaa rahaa niin voit ostaa joskus ehkä Mersunkin.