niin viitsisikö joku joka on nyt tänän vuonna menossa bulgariaan niin laittaa siellä käydessä mieleen hintoja ja kirjottaa tänne sitten niitä? :) Itse menen syyskuussa sunny beachille ja sitten olisi kiva tietää paljon teillä meni syömiseen rahaa. Juu kiitos etukäteen :D
viitsisikö joku tänä kesänä
matkustava
41084
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kumma juttu muuten, että ihmiset ovat valmiita maksamaan tuosta vaan useita satasia siitä, että pääsevät Bulgariaan vaikkapa viikoksi, ja sitten vielä haluavat etukäten tietää, että maksaako se leipä nyt 50 senttiä vai kentien 75 senttiä ja onko olut euron vain 1,5 tuopilta.
Ei mene mun kaaliin tollane kitsastelu...
Niin onhan se ihan kummallista:D en mä tosin sen takia kysele hintoja vaan ihan no entiiä hirvee matka kuume ja haluttaa kokoajan vaan lukee tietoi siitä xD eka kertaa viel oon ulkomaille menos siis haaparantaa ja päivän reissuu norjassa lukuunottamatta :D Ja sitten olis jotain tarvetta ostaa mut mietin viel tuon matkan takia et ei siel sit rahat lopu kesken enkä haluis just kitsastella siel;D
ymmärrän kyllä että kiinnostaa!!! muaki kiinnostaa.. ollaan lähössä pian.. ja käyn täällä melkee joka pvä lukemas kaikkee juttui..;) hirvee matkakuume!!! =)
oltiin viime vuonna bulgarias, muttei sunny beachil.. HALPAA OLI:)
Heips! Sama juttu, syyskuussa olen itsekin lähdössä kultahietikolle ja jännittää jo kovasti ja kaikki mahdollinen tieto on ensiapua matkakuumeeseen.. :D Jänskää, jänskää.. Toivotaan että kesällä käyneet kertovat reissuistaan ja myös antavat vinkkejä missä kannattaa käydä ja missä ei..