Neuvokaa hyvät ihmiset!
Sain mummini kuolinpesästä kotiini pölynimurin, joka on hankittu noin 4 vuotta sitten.
Merkki on Melissa Opal 1800
En ole mistään löytänyt pölypusseja siihen. Neuvokaa mistä löytäisi tai miten saisin selville pölypussityypin. Niissähän on jotain koodeja.
Juu... olen uusavuton, apua....
Neuvoa tarvitsen - pölypussin valinta
miisukka89
3
492
Vastaukset
- imurin...
pohjasta, hopean värisestä kilvestä kohdasta model ja joitain numeroita niin tiedät paremmin minkä pussin valitset.
http://www.villakoira.com/ kyseles vaikka tuolta niillä tiedoilla. - varmaan löytyy
https://www.findust.com/?gclid=CLXSo9i32ZACFQ9GZwodwHkDOA
Tuolta luulisi oikean pussin löytyvän ja saa postissa kotiin asti.- miisukka89
Tilasin tuolta pölypusseja kotiin. Saas nähdä löytyykö sieltä oikeita, kun kerroin imurin mallin. Nimittäin noissa alasvetovalikoissa ei kyseistä imuria löytynyt.
Mukavaa kun saa asiallisia neuvoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911304Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221128- 48854
- 70850
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53780Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva50725- 33692
- 60689
- 50665
- 52657