Raakaa lihaa

Jostakin syystä mulle on tullu pakonomainen tarve syödä RAAKAA lihaa. Mistä se voi johtua ja mitä mun pitäis tehdä, että sais tän kurimuksen loppumaan.
2211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oletko jo syönyt vai onko vasta mielessä?
Oletko laiska kun et kypsennä?
Kypsentämällä lihaa , se saadaan siten syötäväksi.
Saat varmasti pahan taudin jos alat syödä raakaa lihaa.

Äänestä

lihasta voi helposti saada suoliloisia (suolinkaisia, lapamatoja jne.). Nam.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nälkäinen kirjoitti:

Jostakin syystä mulle on tullu pakonomainen tarve syödä RAAKAA lihaa. Mistä se voi johtua ja mitä mun pitäis tehdä, että sais tän kurimuksen loppumaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu