Kovin on palsta hiljentynyt

Missä on The Pelle ? Hänen elämältään on nyt pohja pudonnut. Pahaa oloa pitää ruveta purkamaan jossain toisessa sirkuksessa.
1203
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Romahduskin rajoitui siihen että asuntojen REALIHINNAT laskivat. Hinnat siis nousi vuodessa taas 3,6%, joka jäi nousevaa yleistä inflaatiota pienemmäksi.

Mutta edelleen, viime vuonna ostanut tarvitsi vähemmän rahaa kuin nyt ostava, eli edelleen odottaja tekee tappiota.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jännitys kadonnut ? kirjoitti:

Missä on The Pelle ? Hänen elämältään on nyt pohja pudonnut. Pahaa oloa pitää ruveta purkamaan jossain toisessa sirkuksessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu