opal tjäreborgilta

menossamukana

onko joku käynyt kyseisessä hotellissa? häiritseekö ison tien melu hotellille ja onko helppo reitti kävellä rantaan? onko ystävällistä palvelua?

3

479

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • käynyt

      Oltiin viime keväänä viikko siellä.Ei mitään erityisen huonoa kuvaa jäänyt. Matka rantaan on helppo kulkea kukkaiskadun kautta. Tie äänet eivät kuuluneet kun huoneemme sijaitsi sisäpihalle, altaille päin. Aamiaishuoneessa oli yksi tiukka täti toisinaan pitämässä järjestystä. ihan siisti ja hyvä hotelli.Hyvää matkaa, varokaa tie ylitystä ajavat ihan hullunlailla.

      • menossamukana

        Kiitos tiedoista:)


      • Opalissa
        menossamukana kirjoitti:

        Kiitos tiedoista:)

        Oltiin perheen kanssa ko hotellissa viime kesänä ja tykättiin todella. Rauhallinen, hyvin pidetty hotelli jossa vartiointi 24h.Pääkatu pitää ylittää rannalle mennessä, mutta ei ollu tmikään ongelma. Rannalle menee mukava reitti hotellialueen läpi. Hotellin oma uima-allasaluekin oli mukava ja rauhallinen, jossa kanssa vietimme päiviä.

        Aamupala oli hyvä, jossa jokaiselle löytyy jotakin. Eikä meillä ole kokemuksia myöskään kenestäkään tiukasta tädistä aamiaishuoneessa, kaikenkaikkiaan henkilökunta oli mukavaa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      69
      4791
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      188
      3745
    3. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      181
      3380
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      76
      3165
    5. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      50
      2899
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      25
      1984
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      24
      1921
    8. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      179
      1724
    9. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1676
    10. Metsästysmökki

      Metsästyskortti saapui. Lisäksi metsästysmökki varata!
      Kuhmo
      43
      1385
    Aihe