Kaaharille opetus

Kaahari rysäytti tänään päivällä mustan ralliautonsa penkalle Tervasmäentien ja Ruskilantien risteyksestä n. 50m Järvikyläänpäin. Auto on vieläkin siellä bongattavana, käykää ihmeessä katsomassa :)
21152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No just nii, opetus, hahahahahaha! Toivottavasti meni
romu oikein huonoon kuntoon, HA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bongari kirjoitti:

Kaahari rysäytti tänään päivällä mustan ralliautonsa penkalle Tervasmäentien ja Ruskilantien risteyksestä n. 50m Järvikyläänpäin. Auto on vieläkin siellä bongattavana, käykää ihmeessä katsomassa :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu