hyvänen aika sentää

Nyt lenttä kaikki beatles levyt roviolle tollasta huume paskaa ei kukaan jumaalan uskova kuuntele ja se lennon julisti ittensä uudeksi jumalaksi , huh huh.

siis mitä huumeita ne poltti?

Lp t palaa jo.
4240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

niin ei tarvii kenenkään enää ikinä kuulla/nähdä moista roskaa. Hulluhan sä oot!

Äänestä
  • omia levyjään polttaa,ei siinä mitään...

    Äänestä

  • JussiWiljamiLehtonen kirjoitti:

    omia levyjään polttaa,ei siinä mitään...

    Oliko se George Harrison joka tämän viisauden totesi jo 1966.

    Äänestä

  • polttamista kirjoitti:

    Oliko se George Harrison joka tämän viisauden totesi jo 1966.

    näin viisaasti väläytti,hehehee...

    Niin ettäkö mitä ne poltti...no ihan varmaan oon nähnyt yhen filmin missä ne poltti tupakkaa :O Ihan totta,NIIN !!! Kamalaa...

    Psst,oon mäkin kerran polttanut...hyss...

    Hassu olo tuli siitä kyllä... :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vetikö ne huumeita kirjoitti:

Nyt lenttä kaikki beatles levyt roviolle tollasta huume paskaa ei kukaan jumaalan uskova kuuntele ja se lennon julisti ittensä uudeksi jumalaksi , huh huh.

siis mitä huumeita ne poltti?

Lp t palaa jo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu