KOSKA????

Hei koskas teillä on loppunut rintojen arkuus toisessa raskaudessa tai ekassakin? mulla toinen raskaus ja rv 10 5 ja rinnat ei oo juurikaan enään arat. ekaa odottaessa ei ollut arkuutta ollenkaan =)

Tietenkin tuli heti keskenmeno mieleen=/
2341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Elikkä joskus rz 12 jälkeen itellä kans rintojen arkuus katosi. enpä ole paljon asiasta huolta pitänyt, enemmänkin helpottunut kun vatsalleen saa taas koisia .. nyt menossa rv 14 2.

en sinuna huolehtis moisesta?!

Äänestä

alkoi jo ennen plussausta ja kesti synnytykseen asti. Tässä raskaudessa arkuus alkoi vasta rv 12, ja nyt on menossa rv 20 ja edelleen on arat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mä vaan kirjoitti:

Hei koskas teillä on loppunut rintojen arkuus toisessa raskaudessa tai ekassakin? mulla toinen raskaus ja rv 10 5 ja rinnat ei oo juurikaan enään arat. ekaa odottaessa ei ollut arkuutta ollenkaan =)

Tietenkin tuli heti keskenmeno mieleen=/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu