tosi äkkiä sekin tapahtu!

minä

tä on tarina musta ja mun poikakamusta...!
näin se tapahtu! Mä kävelin mun kamun kaa kotiin kun Saku tuli vastaan ja pyysi pysähtymään. Halasin tietty Sakua. Sakulla oli mulle vaan asiaa ja mun kamu joutu lähtee. No sakulla ei ollu oikeen mitään erityistä ku et voiko se tulla meille. Sit se tuli ja mä olin ihan yksin. Mä tiesin jo hyvin et mitä Sakulla oli mielessä ku se alko halailee ja tanssii mun kaa bäkkäreitten tahtii. Se kosketti mun peppua ja alko suudella mun kaulaa. Mä en oikeen tajunnu mitään ja annoin sen vaan jatkaa. Sit se alko riisua mua ja mä käskin sen lopettaa. No se lpetti hetkeks ja alko taas. Sit mä vaan annoin sen tehä mitä se halus. Sakulle se olis vasta ekakerta mä ajattelin ku se suuteli mun kaulaa. Mä olin jo ollu viis kertaa entisen poikakaverin kaa. Saku ei tienny siit mitää. Eikä saa tietää. No mäkin aloin kiihtyä ja aloin riisuu sitä. Mä pelkäsin et mutte tulee ku se ei tiiä mitään mun jutuistani. Me oltiin ihan alasti siinä mun sängyllä. Sakulla oli kauhea stressi ja mä rauhottelin sitä. No kyllä sillä onnistui mut sit just tapahtu se mitä mä en olis halunu. Joku tuli kotiin!! Mä huusin et ketä siellä ja arvatkaas ketä muu kun äiti siellä oli. Me irrottaduttiin itestämme ja alettiin pukea. Äiti oli just tulos mut me ehittiin olla jo puettu. Äiti tajus ja pyysi anteex. (Nyt te ihmettelette et miten se sai tietää. Siin oli monta syytä ja niitä te saatte arvailla ku arvostelette tätä :)) Mä en sanonnu mitään ja äiti lähti pois. Saku oli ihan nolona ja lähti pois. Seuraavana päivänä me mentiin Sakun tykö ja kaikki onnistus ketään ei tullu. Nyt me ollaan onnellisesti maimisissa ja puhutaan vieläkin siitä meijän ekasta kerrasta ja nyt meillä on myös 3 kaunista lasta.



tä tarina ei sit ollu totta jos ihmettelette!! sanokaa jos tä oli hyvä..! ja tota tota tä oli sit mun toinen et tä voi olla sit tosi kamala... mut sanokaa rehellisesti!!

3

6507

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mieltä

      Paskaahan se oli eli kannattaa keskittyä vain lukemaan juttuja, eikä kirjoittamaan.

    • Oli muuten

      ...tosi huono. :| Ikävästi kerrottu eikä oikein sytyttäny tommonen.

    • Pike

      Kuulosti 15v. kirjottajalta joka keksi naimisissa olon.. tosi huono, treenaamista olisi...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      102
      4867
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      114
      3962
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      213
      3886
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      120
      2265
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      80
      1987
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      80
      1386
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      137
      1354
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      170
      1353
    9. En ymmärrä ateisteja!

      Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???
      Ateismi
      585
      1269
    10. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      53
      1145
    Aihe