Rakkaus

Mutta vääristeltyä- jos rakastaa vain itseään, eikä ota toista huomioon.
5431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

rakkautta eihä tuo toisin saata olla. naisen tehtävä on lapsia"eikä myyriä kuusnolla"

http://www.youtube.com/watch?v=7FBXHZoYMls

kirjoitettu on:he pyysivät ruyokaa ja Hän lähetti heille viiriäisiä

Amen

Halleluja!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


On ihmeellistä. kirjoitti:

Mutta vääristeltyä- jos rakastaa vain itseään, eikä ota toista huomioon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu