..Kysyy, mitä luulette,tuleeko tästä mitään?
Jouskari eroamassa oman pettämisen takia oinaasta ja tahtoisi niiiin kovasti olla kaksostytön kanssa..
Kaksostyttö jätti Vaakapojan jouskarin takia ,jota rakastaa kympillä.
Miettimään laittaa meidän puoleensa vetävyys.Kyllä, oikeesti! Molemmille ois tulijoita, joten kysynkin kestääkö tulinen jouskari? tai omistushaluinen kaksonen? Muuten kaikki on helppoa ja avointa ja ah, niiiin suloista!
Kaksonen,jouskari,vetskari..
3
1038
Vastaukset
- onnistuu!
Jos olette jättäneet kumppaninne toistenne takia, voin kertoa, että tunteenne on aitoja ja homma kannattaa! Meillä oli sama tilanne kuusi vuotta sitten; rakastuimme toisiimme heti, jätimme omat kumppanimme ja olemme menossa ensi syksynä naimisiin! Helppoa ei aina ole ollut, mutta jokainen sekunti on kannattanut! Jouskarimies on parasta mitä kaksosnaikkoselle voi tapahtua! Onnea teille ja meille!
- kaksosnaikkonen
Kiitos,Ihana kuulla!
Juuri noin minustakin tuntuu. Vaikka on välillä vaikeaa,se on sen arvoista!
Puhumme asioista avoimesti ja tunnemme syvästi kuuluvamme yhteen.
Onnea meidän suhteisiin! :)
- JoUsInAiNeN,
Omasta puolesta voin sanoa, että vetovoima on enemmänkin fyysistä,henkinen puoli ei toiminut lainkaan. Mutta huh huh, sitä intohimoa...:)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!4292568- 581761
Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?1881712Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3011329Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-1451110Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal691030- 871010
Varkaita kuhmossa
Miksi kuhmolaiset ei tee mitään varkaille ja huumehörhöille, teloittaa pitäisi kaikki.33993Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks12957K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali8914