Suolapiippu tai suolahuone

Oon kuullu että suolapiippu tai suolahuone vois auttaa allergiaan. Oletteko kokeilleet ja onko auttanut?
2408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Noissa aiemmissa viestiketjuissa olen jo moneen kertaan kertonut, että minua on suolapiippu auttanut - monen muun asian lisäksi. Kovin yksilöllistähän tämä on. Suolapiippu on ainakin paljon halvempi ja aina käytettävissä.

Äänestä

Kävin kerran suolahuoneessa, oli ihan hyvä, mutta se yks kerta ei kauaa auta, eli tarvittais vähän useampi kerta, kuulemma n. 5 kerran kuuri aluksi olisi suositeltavaa.

Mutta kannattaa kokeilla!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemuksia? kirjoitti:

Oon kuullu että suolapiippu tai suolahuone vois auttaa allergiaan. Oletteko kokeilleet ja onko auttanut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu