parin viikon päästä fultillä otetaan selvää kuka on holdemNolimitin Heads up kunkku. sisään osto 25 000 dollaria. Sisään on kirjautunut kaikki maailman parhaimmat iveystä hanseniin, lindgrenista juandiin jne..mutta mutta ihmettelen kun max osanotto alkaa olla jo täys muttei sahamiehiä ja antoniuksia näy? käykö jänistää vai mikä golfradalla mättää ku ei näyttäis ehtivän kaikkien muitten kanssa viihdyttää?
En lue herrojen blogeja mutta jos joku kertois vaikka tähän?=
FT 25K buy in?
4
351
Vastaukset
- popi oorri
antonius=finddagridki on ilmoittautunut joten huh-huh mitä menoo on luvassa:))
- Tuska näkyi
naamalta Pokeritähdessä. Miksi muuten olisi 50k päävoitolla pelaamassa. Antonius vetelee yhdessä kädessä tollasia niin ei tarvii osallistua. Antoniusta odotin mukaan FT:iin.
- pääsee seuraamaan
antoniuksen peliä? Missähän muualla?
- popi oorri
Tuska näkyi kirjoitti:
naamalta Pokeritähdessä. Miksi muuten olisi 50k päävoitolla pelaamassa. Antonius vetelee yhdessä kädessä tollasia niin ei tarvii osallistua. Antoniusta odotin mukaan FT:iin.
Taitaa muuten Sahamies olla jo pahasti veloissa. Alkuvuoden tappiot melkein 800 000 dollaria. Jos hän on ns. järkevä pitkänlinjan voittava pelaaja niin hänen kassan pitäisi näyttää yli 20-30 miljoonaa jotta homma olisi olisi hanskassa ja katkeamisen vaaraa ei olisi. Mutta tuommoista summaa ei taida löytyä edes pojan koko uran palkintorahoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M797419Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044660Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn724580Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584130HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen714117Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333619Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e613025Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty652742Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401940- 471685