http://kuluttaja.etuovi.com/crometapp/product/realties/common/public/search/item/item.jsp?portal=eo&.pkg=12110015116780&.pkg=12110015577510&.pkg=12110015116750&list_id=12110015606500&itemcmd=move3&itemgroup_id=50.1&itemgroup_id=50.7&item_id=41.991339
BYÄÄH, HUH, HUH, HAHHAH HEE...etsitään tyhmintä muulikinkkua...osallistu kilpailuun ostamalla tämä, voittomahdollisuudet erittäin hyvät...tarjolla myös ~50 000 muuta muulikinkku pyydystä : )
BYÄÄH, HUH, HUH, HAHHAH HEE...etsitään tyhmintä muulikinkkua...osallistu kilpailuun ostamalla tämä, voittomahdollisuudet erittäin hyvät...tarjolla myös ~50 000 muuta muulikinkku pyydystä : )
Vastaukset 10
Vanhimmat
Et taida tietää Töölön hintatasoa. Tuo on ihan normaali velaton hinta Töölössä.
Ja voittomahdollisuus on todellakin hyvä, koska Töölöön ei uusia asuntoja pahemmin rakennella, eikä se ole kaupunginosa, jonka hinnat ensimmäisenä laskee. Erittäin haluttu kaupunosa.
Kenen mielestä haluttu? Eihän siellä ole mitään? Säälittävä paikka. Mutta ainahan saa pyytää, kyllä suomesta hulluja löytyy näköjään.
Onhan se hienoa asustaa Töölössä hengittäen saasteista ilmaa ja kuunnelleen liikenteen melua.
Purkukuntoinen neukkukuutio vuokratontilla ale hintaan ~500 t. eur eli n. 800 t. USD. ;)
Yhdysvaloissa asutaan keskimäärin 170 m2 asunnoissa ja niiden keskihinta on 127 t. USD eli n. ~79 t. eur. Markkinat vakaat ja hintojen heittely max. 1.5 kertaa alkuperäinen hinta. USA:ssa lainakriisi. Luottoja annettu maksukyvyttömille. Euroopassa hälyytys! Tuulipuku päällä on saanut 250 t. eur(400 t. USD) lainaa ilman mitään säästöjä.
Miten niin purkukuntoinen, kun on vasta valmistumassa? Eli aivan uusi. Vai puretaanko mielestäsi tuo talo heti, kun se valmistuu?
Ja mitenkä USA:n asunnot liittyvät Töölössä valmistumassa olevaan taloon?
Tuolle yhdelle vastaajalle sanoisin, että Töölössä löytyy kaikki. Erittäin paljon kauppoja, leffoja, muuta kulttuuria, puistoja uimaranta vieressä, keskusta lähellä, hyvät liikenneyhteydet, jne.
Et taida tietää Töölöstä mitään.
Ja erittäin haluttu kaupunginosa. Ei paljon myytävät asunnot listoilla vanhene, vaan menevät erittäin nopeasti kaupaksi.
Asunut töölössä n. 120 m2 omistusasunnossa. Ongelma että alueella on hieno maine mutta talossa viliseee turkiskuoriaisia, ja tämä on fakta. Ajoittain joku käy niitä ruiskimassa.
ole Hesperian sairaala?? Todella sopiva paikka hulluille?
Toinen joka ei tiedä Töölöstä mitään. Vai Hesperian sairaala.
Virtuaalikulta kiiltelee. Olen jo aikaisemmin osoittanut ettei töölössä ole yli 100 m2 asuntoja
myrkyt on sitä varten