en todella ikävöi enkä kaipaa, miksi en vain saa sinua pois ajatuksistani???????
Vaikka en sinusta
enää välitäkään
211368
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
ehkäpä oot...
olla niin pahasti...?
on päässyt käymään...
kadota mielestäni. Yritä tässä nyt sitten pitää mykkäkoulua, työntää ajatukset pois mielestäni ja unohtaa...Hemputti sinua tosiaankin!
Shit happens.......
on hankala tietää kun et laita tuntomerkkejä ja miten se nyt sattui näin käymään
en aio täällä ilmaista. Tein vain niin kuin monet muutkin, purin ajatuksiani yksinäisyydessäni. Eiköhän hän, tuo vahinko, ajan myötä häviä sieltä ajatuksistani. Niinhän niille toivottomille tapauksille on tapana käydä :)
kyseessä mies vai nainen jota et saa mielestä...
Miks ajattelet hänestä noin? Vahinkoko ja toivoton tapaus? Voi elämän kevät..
Tuntuu enemmänkin elämän syksyltä... sattuipa vahinko ja vielä toivoton sellainen :) Ei pitänyt eikä saanut käydä niin hassusti, siksi vahinko. Toivoton tapaus kaikilla mahdollisilla tavoilla :)
Järki on jo saanut asian päätökseen, nuo ajatukset jotka tulevat häiritsevinä jostakin sivuraiteilta ovat vaan liian tungettelevia ja itsepäisiä. Ja välillä niin hiton kovaäänisiä! Silloin täytyy ohjata ne tänne, pois mielestä. Shit happens...
Sitten multa nää riipustukset tähän ketjuun,eikä mihinkään muuhunkaan tänään.
että nämä kaikki oli sinulta!!!
tarvi enää,,oot jo päässy musta yli.
yhdessä vaiheessa, vaan en sitten kuitenkaan ole phuuh..
sit minä joka tuon aloituksen kirjoitti. Tiedoksi vaan.. Kun tää taitaa välittää ja kaipaakin.. :)
on jatkuvasti pistettävä tuo sama lause joka ketjuun???????? "Se en sitten ollut mä..." Jos se on olevinaan pila niin on huono pila ja erittäin tyhmä pilanakin.
siltä et sua ärsyttää se et joku ilmoittaa jotain. Kyllä tuolle on syynsä miksi haluan jollekin kertoa tuon. Eli ei se mitään pilaa ole.
niin kerro se hänelle. Oletko ihan täysin tosissasi että TÄÄLLÄ olet kertovinasi jollekin tietylle henkilölle sanomiasi??????????????????!!!!!!!!!! Siis IHAN tosissasi???????? Sun on siis lykättävä joka ketjuun jota et ole aloittanut ettet se ollut sinä?????????????????????????????????????? Oletko pallopään sukua???????????????????
ihan tosissani ja haluan kertoa eräälle miehelle tuon asian jos hän vain sattuu lukemaan tämän viestiketjun. :)
pallopäälle...
kun en tunne ketään pallopäätä.