Mitä minun tulisi ajatella ajattelemastani miehestä? On täysin nettituttavuus. Emme ole koskaan nähneet livenä. Olen kirjoitellut hänen kanssaan jo ainakin 3 vuotta.
Kiittäen.
Kiittäen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Taitaa olla jollakin tavalla vammautunut tai syntymästään vammainen, ei rohkene tavata.
Se tavallisempi mahdollisuus tietysti olisi, että mies on varattu, mutta nyt näyttää fyysistä vikaa.
Miksi et itse ehdottaisi edes puhelimessa puhumista joku kerta? Ääni kertoo paljon ihmisestä. Älä anna asian vaivata itseäsi.
On myös vaara, että sidot tähän suhteeseen paljon henkistä energiaasi ja käytät omaa mielikuvitustasi - luot jonkinlaista mielikuvaa vain hänen kirjoittamansa perusteella. Monet ovat hyviä kirjoittamaan, mutta saattavat olla kasvokkain hyvin erilaisia.
Tämä kaukosuhde estää sinua huomaamasta niitä tavallisia mukavia miehiä, joita on ympäristössäsi .
Kiitä Agaattia.
Tämä mies on aina välillä ilkeä minulle. Sanoo pahastikin. Nauraa joskus muille ihmisille. Hän ei ole koskaan sanonut, että olisi mitään vammaa. On ehdottanut tapaamista useastikin, mutta minä olen livistänyt.
Minusta tuntuu että miehessä on hieman narsistin vikaa.