Miksi

olla heikkoutena tummat ja ruskeasilmäiset miehet, joilla on sellaista jännää pilkettä silmä kulmassa? Jos ei olisi, niin olisin nyt hiukkasen vähemmän epätoivoinen. No, itseäni taas tästäkin saan syyttää.
1366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

sinua tuijottaa sinua palvoo sinua rakastaa.
minä mies

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mulla pitää kirjoitti:

olla heikkoutena tummat ja ruskeasilmäiset miehet, joilla on sellaista jännää pilkettä silmä kulmassa? Jos ei olisi, niin olisin nyt hiukkasen vähemmän epätoivoinen. No, itseäni taas tästäkin saan syyttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu