Spyro Enter The Dragonfly jää"puhallus"

Missä sijaitsee jää"puhallus" kyseisessä pelissä.. Olen etsinyt sitä tuloksetta. Voi olla että en ole vain löytänyt sitä, mutta kertoisiko joku kertoa missä se on?
Toinen juttu on se että mitä sillä "kilvellä" jossa on joku tyyliin siiven kuva voi tehdä? Tietenkin sen jälkeen kun sen on laittanut patsaaseen.
3351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siitä on varmaa puoltoista vuotta ku viimeeks pelasin pelii mut ootkos päässy sinne pilvimaahan? Sinne missä niitä nallekarhuja paholaispilvii ja siivekkäitä riptoja? Jos en muista ihan väärin niin melkein heti alussa tuota tasoa saat sen voimakiven joka pitää antaa sille lohikäärmepatsaalle jotta saat voimat käyttöösi. Sori en oo iha varmaa onks toi oikei jos ei, voin ehkä ettii voimat siulle jos haluut.

Äänestä

Sun pitää mennä puhuu sille nallekarhulle... Nii sit voit mennä sinne cloud 9... Sielt saat sen

Äänestä
  • Eli, tarttet 25 dragonfileä päästäksesi pilvimaahan. Kun olet saanut ne kaikki, niin mene ''kotimaahan'', josta spyron seikkailu alkoi. Sieltä löydät lohispatsaan vierestä semmoisen karhun, jolla on univaatteet päällään. Mene tämän kyseisen karhun luo, ja puhu sille. Puhuttuasi se käskee sua menemään oikealle. Sinun siis pitää mennä nallekarhun taakse > siellä on semmoinen ihme pyörivä korkea hommeli, johon pitää mennä. Niin pääset pilvimaahan. Se ihme vihreä osa tulee vastaan kun vähän kävelet eteenpäin ( niin ainakin minä muistan. )

    Mulle saa lähettää kysymyksiä spyrosta. HUOM! Oon pilvimaassa, joten siitä pidemmälle tuleviin kysymyksiin EN voi vastata. D: >> Pelaan kokoajan tätä spyroa eteenpäin, oikeastaan pelaan sitä joku 2 tuntia päivässä, huomioi myös se. Elikkä etenen aikas nopeaa.. (-------:

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Spyro kirjoitti:

Missä sijaitsee jää"puhallus" kyseisessä pelissä.. Olen etsinyt sitä tuloksetta. Voi olla että en ole vain löytänyt sitä, mutta kertoisiko joku kertoa missä se on?
Toinen juttu on se että mitä sillä "kilvellä" jossa on joku tyyliin siiven kuva voi tehdä? Tietenkin sen jälkeen kun sen on laittanut patsaaseen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu