Bensaa vuotaa...

Pikaisesti katsottuna tankki vuotaa apukuskin puolelta, eli onko tietoa, onko tankissa ym. jonkin tyyppivika, mistä lähtisi vuotokohtaa etsimään..?
1432
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vuotaako jatkuvasti, ajon jälkeen vai tuleeko vain hajua?

Omassani oli hiilikanisterille menevä putki ruostunut puhki kiinnikkeen kohdalta.

Suomi- ja Ruotsi-autoissa on peltinen USA-päästönormit täyttävä tankki. Saksalaisissa kai muovinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


520i -89 kirjoitti:

Pikaisesti katsottuna tankki vuotaa apukuskin puolelta, eli onko tietoa, onko tankissa ym. jonkin tyyppivika, mistä lähtisi vuotokohtaa etsimään..?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu