Ei Lapinlahdella huonoja partureita olekaan. Jokaisella on oma makunsa ja mieltymyksensä, mutta työnsä meidän kylän parturit osaavat kaikki. Kannattaa katsoa ilmoitukset paikallislehdestä ja Lapinlahden palveluhakemistosta, ja varaat ajan sille jolle sen nopeimmin saat. Tukka kasvaa kyllä takaisin, jos et ole tyytyväinen jälkeen niin vaihdat parturia. Jos minä kehun Birgiä, joka minun hiukset leikkaa just niin kuin minä toivon, voi joku toinen olla toista mieltä. Makuasioista ei kannata kiistellä
0Äänestä
vaekka
joellae työttömillä.
0Äänestä
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
poninhäntä
Ei Lapinlahdella huonoja partureita olekaan. Jokaisella on oma makunsa ja mieltymyksensä, mutta työnsä meidän kylän parturit osaavat kaikki.
Kannattaa katsoa ilmoitukset paikallislehdestä ja Lapinlahden palveluhakemistosta, ja varaat ajan sille jolle sen nopeimmin saat. Tukka kasvaa kyllä takaisin, jos et ole tyytyväinen jälkeen niin vaihdat parturia.
Jos minä kehun Birgiä, joka minun hiukset leikkaa just niin kuin minä toivon, voi joku toinen olla toista mieltä. Makuasioista ei kannata kiistellä
joellae työttömillä.