Naapurissa asuu mukava alistettu mies läskin ja ruman akkansa kanssa. Todella raadollista katseltavaa, kun ukkoparkaa kiristetään lapsilla ja alistetaan. Ämmä on kuin mikäkin läskitynnyri ja juoruaa kuulkaa vahingoniloisena joka asian toisten kuolemanvakavista sairaukista jne, ihan hymy korvissa. Vittumaista kuunnella. Todsi ahdistavaa olla pihallakin kun se läski möllöttää aina ikkunassa sohvalla maatessaan.
Napurin kyylä pahansuopa akka
vitutus on kova
5977
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
lapset, kodin ja koiran ulkoiluttamisen?
Meillä asuu nimittäin tuollainen perhe lähistöllä.
Mies on vielä komeahko kaveri, joka saisi oitis uuden jos YMMÄRTÄISI antaa läskimaha-akalleen lähtöpassit.
mies tiskaa, imuroi, pesee pyykit, kokkaa, tarjoilee ruoan ja ostaa kaupasta akalleen jäätelöä ja suklaata ja muuta hyvää.
Paitsi, entäs jos se mies tykkää lihavista naisista. Tunnen yhden tosi hyvännäköisen miehen, jollen en kelpaa kun olen liian laiha hänen makuunsa. Ei puhettakaan et vois seurustella alle 90kg painoisen kanssa, mielummin naisen pitäis painaa paljon enemmän, yli 120kg. Ajatelkaa.
Toinen vaihtoehto on et mies on ottanut henkivakuutuksen naiselle ja syöttää sitä kuin porsasta ja tekee kaikki kotityöt, ettei naisen kalorit mene hukkaan. Kokkaa kauheita kolesteroliruokia ym. rasvasta ja sokerista herkkua. Ja sit akka saa sydän- tai aivoslaakin ja ukko pääsee palkoille tekemästään uurastuksesta ja voi hommata aivan erinäköisen muijan, vaikka missin.
että huomasin lukea itsestäni tälläisen hulenpidon teiltä naapureiltani.Olen kyllä läski olen aiheesta keskustellut miehenikanssa ja hän on aina vastannut minulle saat olla sellainen kuin haluat sinulla on sydän kultaa ja hoitelet minutkin ruhtinaallisesti.Saan kotoa silloin kun haluan sitä mitä minä kaipaan.Olemme kumpikin siis tyytväisiä. Olettehan tekin toivottavasti.
Et ilmeisesti olekkaan sellainen saatanan ihranaama joka pitää ukkoaan koiraakin huonommassa asemassa??
Lihaperseissä on nättejäkin naisia, mutta tuo torakka on kaukana nätistä. Ei läski kenestäkään huonompaa tee, mutta se ruma naama, alistava tapa perheessä ja ne juorut jne..!!