Tabun vip-bileet 23.5

Onko ketään saanu kutsua ja tulossa? Mulla tuli maili ja tekstari. Voisin olla avecia vaille... Mitähän jännää ne on tällä kertaa keksiny ku viimeks aika villi meno ;)
2345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyllä noita portssareita sssaais ampuakkin

Äänestä
  • Älä ny ampumaan mee, saat pian porttikiellon. Niille ei sentään tartte antaa lahjontarahaa niinku Henkan ovimiehille. Verenimijät!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ultravip kirjoitti:

Onko ketään saanu kutsua ja tulossa? Mulla tuli maili ja tekstari. Voisin olla avecia vaille... Mitähän jännää ne on tällä kertaa keksiny ku viimeks aika villi meno ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu