PANIIKKI HÄIRIÖ PIINAA!!!!!

OLEN KÄRSINYT PANIIKKI HÄIRIÖSTÄ JO YLI 10 VUODEN AJAN JA OLEN SYÖNYT MELKOISEN MÄÄRÄN ERILAISIA LÄÄKKEITÄ. TÄLLÄ HETKELLÄ MENEE 150 MG EFEXOR,40 MG SERONIL,30 MG TRIPTYL JA AAMULLA DIAPAM JA XANOR.
OLEN SYÖNYT KARNOSIINI NIMISTÄ LUONTAIS LÄÄKETTÄ JA OLEN KOKENUT ETTÄ SE VOISI EHKÄ JOPA AUTTAA JONKIN VERRAN.
41009
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sama lääkärikö ne on määrännyt? Oletko mahtanut kuulla koskaan serotoniinisyndroomasta? Tuolla ser.lääkityksellä sen vaara on jo olemassa.

Äänestä

Hei, oletko miettinyt mistä paniikkisi voisi johtua?
Itselläni se johtuu hyvin monesta ikävästä tapahtumasta menneisyydessä jotka vaivaavat tänäkin
päivänä. Mutta jos haluat laittaa viestiä, niin
osoite on: [email protected]

Äänestä
  • Minua kiusattiin koulussa ja luulisin että siitä jäi joku " kolhu " tuonne sisimpään . Äitini kuoli 9.6.2006 rintasyöpään ja olen kärsinyt sen jälkeen aika ajoin paniikista!!! Käyn psykologilla juttelemassa mutta ei siitä paljon apua ole ollut,kun samoja asioita käydään läpi joka kerta uudestaan ja uudestaan!!!

    Äänestä

mä kun en oo polin kirjoilla vaan terkkarin niin en saa noin hienoja lääkkeitä. Ja lekuri uusii vain sen 30kpl pami laatikon ja saa yhtenään juosta uusimassa. Juu ja karnosiini ja E-EPA auttaa jonkin verran.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ANNE-MARI kirjoitti:

OLEN KÄRSINYT PANIIKKI HÄIRIÖSTÄ JO YLI 10 VUODEN AJAN JA OLEN SYÖNYT MELKOISEN MÄÄRÄN ERILAISIA LÄÄKKEITÄ. TÄLLÄ HETKELLÄ MENEE 150 MG EFEXOR,40 MG SERONIL,30 MG TRIPTYL JA AAMULLA DIAPAM JA XANOR.
OLEN SYÖNYT KARNOSIINI NIMISTÄ LUONTAIS LÄÄKETTÄ JA OLEN KOKENUT ETTÄ SE VOISI EHKÄ JOPA AUTTAA JONKIN VERRAN.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu