Tarkoitus olisi jatkaa vanhaa aihetta. Mikä on Hämptönin paskin ja paiseisin työpaikka. Kriiteerina pidetään puhdasta vitutusta työpaikkaa kohtaan!
Sanooko mitään?
Sanooko mitään?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Hullu töitä tekee,viisas pääsee vähemmällä:)
Sinulle Debiili-Dexter ovat kaikki hämpmtönin työpaikat paskamaisia. Olethan sosialisesti eristäytynyt ja emotionaalisesti vammainen. Näinhän kirjoitit jokinaika sitten. Olet taatusti työtävieroksuva yksilö. Nyt haluat tietää mitä toiset tykkää työnteosta.
joo taitaa olla. oon samaa mieltä ..työ antaa muutakin kiun rahaa..t..työtätekevä
kyllä noi henkilöstövuokraus duunit sieltä perseestä ja syvältä. ihmisarvoa alentavia duuneja. miten kukaan viittii niihin edes mennä duuniin.
PASKIN TYÖPAIKKA IKINÄ : KUNTOKEIDAS!!!
enää ookkaan se joku tuoretukku tjms.? sitä kaikki vältteli vähä aikaa sitte. minäki.
Taitaa nää työpaikkojen arvostelijat olla niitä jotka eivät ole ymmärtäneet työelämän sääntöjä ja saaneet kenkää työpaikoistaan. Töihin mennään ja töistä lähdetään työantajan määrääminä aikoina. Siis jos sulle maksetaan 8 tunnin työstä niin sä olet sen 8 tuntia. Palkat ovat kaikissa paikoissa lakisääteiset. Lisäksi töissä pitää myös TEHDÄ sitä työtä josta palkan saa. Nää pelisäännöt on joskus nuorille vaikeita. Ei heikosti peruskoulun käyneelle ihmiselle löydy paikkaa jossa olis johtajan palkka ja minimaallinen työaika. Opiskelkaa ensin ja tulkaa sitten valittamaan työpaikoista. Vaikka se työ ei olisikaan unelma niin siitä saa rahaa jolla voi maksaa omat menonsa. Yhteiskunnalla on jo tarpeeksi rahareikiä ja on väärin että me elätämme työtävieroksuvia. Vanhemmassa porukassa on ihmisiä jotka ovat sairaita ja joutuvat silti käymään töissä. Työkyvyyttömyys eläkkeelle on vaikea päästä. Miettikää sitä valittavat luuserit.
WC:t on joskus vähän likaisen oloisia,mutta ei ne "paskasia" ole.
mee kokeileen kuntokeitaalle ja kato tekeekö sit vielä mieli mussuttaa! se on paskin työpaikka
...ei kannata soitella suutaan tuoretuotteella...siitä saa potkut....tiedän yhden tapauksen..mutta kaveri taisi ansaita sen..
Siinä vasta paska duuni!!!