Tahtooo ystävän...

s-chan

Olen ystävän kipeä nuori tytön tyllerö.
Etsin ystäväksi kaikenlaisia ihmisiä. Iällä ei oo välii eikä millään muulla, vaan se riittää, että oisit ystäväni.
Kirjoita minulle s-postia os. [email protected]

5

461

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lololololololololol

      oletko todellakin oikeassa elämässä niin huono solmimaan ihmissuhteita? olet varmasti lihava, raitasukkanen anime- tai yaoifani ja omistat vähintään yhden neko-hupparin. sinulla on marimekko-laukussasi kuvia lempi j-rock bändistäsi ja olet säälittävä. ja toi S-CHAN EI OLE SÖPÖÄ EIKÄ MITENKÄÄN OMAPERÄISTÄ, HAUSKAA TAI ERIKOISTA.

      menepäs nyt kesäloman kunniaksi hankkimaan ystäviä ihan sieltä maailmasta.

      • Mikä tärkeilevä teinix se sinä sitten olet? Jos toinen haluaa kavereita niin MIKÄ SIINÄ ON NIIN KAMALAA SUN MIELESTÄ? Taidat itse olla joku teinihoro kaljajuoppo jonka kaikki kaverit puhuu siitä vaan paskaa 24/7!

        Joten painuppas siitä juomaan kesäloman kunniaksi ja puhumaan omista ystävistäsi myös paskaa ja jätä s-chan rauhaan ^^ olisi tietenkin mukava jos painuisit vittuun tältä palstalta kun et animesta ja mangasta pidä näköjään. Mene muualle haukkumaan ihmisiä vai etkö uskalla?


      • minim

        Kuules ^^ mitä HITTOA TEET TÄLLÄ KESKUSTELU PALSTALLA JOS ET TAJUA!!! joten mene juomaan niiden pikku ystäviesi kanssa jotka luulevat olevansa kanssasi jotain, mutta ette todellakaan ole yhtään sen parempia kuin muut! olette vain säälittäviä, ku esitätte niin. Oikeasti kaikki muut nauravat teille lol-tyttö.


      • minimi jatkaa

        Kukakohan se tässä säälittävä on?? heh ei ainakaan s-chan vaan sinä! ja muuten mitä luulet tietäväsi manga ja anime faneista tai j-rockari faneista. et taida tietää heistä yhtään mitään. Ja sitä paitsi MEILLÄ on sentään rohkeutta olla erinlaisia kuin teillä :p


      • Otsikosta voitkin jo päätellä, minä tutustuin s-chaniin tällä palstalla. ^^ Että revi siitä. Ja "lololololololololol" on kanssa aika persoonaton nimi joten heti ensimmäisenä ennen kuin tulet muille uhoamaan niin mieti itsellesi persoonallinen, hauska tai erikoinen nimimerkki.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuolemanrangaistus

      Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen
      Laki ja rikos
      66
      5429
    2. Muistakaa persut, että TE petitte, ei kokoomus

      Miksikö kukaan ei arvostele kokoomusta? No sen vuoksi, että kokoomus noudattaa vaalilupauksiaan. Sen sijaan TE persut,
      Maailman menoa
      228
      4247
    3. Seuraava hallituspohja - Kokoomus, kepu, persut + KD

      Kokoomus saa ainakin 20% kannatuksen ensi vaaleissa, keskusta sanoisin noin 15%, persut todennäköisesti enemmän, ehkä 17
      Maailman menoa
      255
      2984
    4. Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa

      Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk
      Maailman menoa
      29
      2672
    5. Outo ilmiö - vasemmistolaiset eivät kirjoita mitään kokoomuksesta

      joka sentään johtaa hallitusta, ja jonka talouspolitiikkaa noudatetaan. Nämä muutamat vasemmistolaiset jotka täällä aina
      Maailman menoa
      92
      2567
    6. Maria Veitola kommentoi soutelija Saarion huomionhakuisuutta

      "Minusta on jotenkin kuvottavaa, kuinka kovalla intensiteetillä Suomi-media seuraa miessankari Jari Saarion merihätää. S
      Kotimaiset julkkisjuorut
      331
      1969
    7. Lopetan ikävöinnin

      Ei meistä enää koskaan tule mitään. Olen ikävöinyt ja kaivannut enkä saa mitään vastakaikua ja lämpöä. Parempi erillään
      Ikävä
      5
      1862
    8. Muovipusseista pitäisi saada panttimaksu takaisin

      Ostan joka päivä yhden muovipussin, ja niistä palautuu keskimäärin takaisin kaupan pullomaatin yhteydessä olevaan roskik
      Maailman menoa
      55
      1622
    9. Väestöstä vain vassarit vaihtuvat nopeammin kuin persut

      Kevääseen 2023 verrattuna vassareita 50 prosenttia enemmän, ja persuja 25 prosenttia vähemmän.
      Maailman menoa
      12
      1547
    10. Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?

      Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t
      Filosofia
      2
      1516
    Aihe