mies haluaa vain

suuseksiä

suuseksiä suuseksiä ja vielä kerran suuseksiä!Ja minähän sitä ääliönä annan koska muuten ilman sitä kalu lerpahtaa alta aikayksikön=(

tykkään antaa suuseksiä mutten saa mitään irti siitä että imen joka kerta ja hän tulee pilluuni sekunnissa...olen henkisesti jo loppu:(

onko muilla vastaavaa?

10

2532

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tänne.?

      Henki todistaa meidät Jumalan lapsiksi

      Halleluja!

      • sä oikeen

        olet?jehova vai?


      • Selvisi,että

        MYYRÄMIES onkin LESBO NAIKKONEN¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤


    • 'minä'

      apua... tilanne taitaa olla niin et mies ei osaa kun maata selällään. tai on niin itsekäs ja totee et ihan sama miltä susta tuntuu.

    • punakupari

      Hei sinä nainen!Älä ole murheellinen.Ny kun sun miehes alkaaehdottelemaan sitÄ.Sano,että eiköhän olisi parempi jos laitettas kädet ristiin ja rukoiltas,jos Jumalan tahto on että olette niissä tekemisissä.Hän antaa miehellesi myös kyvyn olla.Älä hyvä ihminen rääkkää itseäsi.Jos ei normaali tavalla parisuhde onistu,niin sano ettet ala enä kiusaamaan itseäsi.Onko sinulla pelko,että miehesi jättää,vai mikä?Nosta pää pystyyn ja elä omaa elämääsi.Sinulla on vain yksi ainoa elämä.Älä hukkaa tuollaiseen alistuvuuteen.Sinulla on oikeus olla nainen,eikä mikään kynnysmatto.

    • ei ymmärrä

      yhdyntä vain noin kerran kolmessa kuukaudessa, ja silloinkaan mies ei saa. Suuseksissä saa aina.

      • Suihinottamaton

        Siis hän runkkaa itseään siitä johtuu tää suihinotto vimma.


    • AwwwMan

      Taitaa mies olla helvetin laiska ja itserakas. Lopeta antaminen ja raahaa lettu sen nenän eteen ja pyydä suuseksiä. :)

    • huhhhhhhhh

      mikset vaan rehellisesti sano seuraavalla kerralla ku mies pyytää suuseksiä ni sanot että vaihdetaan puolia eli miehen vuoro nuolla sua,ja jos ukko on nii tyhmä ni sano että et ala nuin epäreilussa suhteessa olemaan.
      siis kerro miehelle rehellisesti miltä susta tuntuu ja muista sanoa että tykkäät kyllä antaa suuseksiä hänelle mutta rajansa silti kaikella ja hänen myös pitää vastavuoroisesti antaa sinulle suu seksiä.

    • ruma nainen

      Joo on ihan kamalaa kun mies pitää niin hottina että laukeaa heti. Toista kertaa peräjälkeen ei millään pysty kysymään. Kauheeta kauhteeta!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      517
      8815
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      155
      6086
    3. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      355
      5122
    4. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      66
      4729
    5. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      98
      4331
    6. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      166
      4043
    7. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      184
      3902
    8. Sinun ja kaivatun nimikirjaimet

      Mitkä ne on ? Meillä H❤️M 👩‍❤️‍👩
      Ikävä
      91
      1838
    9. Onko sinulla ja kaivatulla

      joku yhteinen tärkeä paikka?
      Ikävä
      103
      1384
    10. sä oot ehkä

      maailman omituisin tyyppi
      Ikävä
      47
      949
    Aihe