mies haluaa vain

suuseksiä

suuseksiä suuseksiä ja vielä kerran suuseksiä!Ja minähän sitä ääliönä annan koska muuten ilman sitä kalu lerpahtaa alta aikayksikön=(

tykkään antaa suuseksiä mutten saa mitään irti siitä että imen joka kerta ja hän tulee pilluuni sekunnissa...olen henkisesti jo loppu:(

onko muilla vastaavaa?

10

2529

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tänne.?

      Henki todistaa meidät Jumalan lapsiksi

      Halleluja!

      • sä oikeen

        olet?jehova vai?


      • Selvisi,että

        MYYRÄMIES onkin LESBO NAIKKONEN¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤


    • 'minä'

      apua... tilanne taitaa olla niin et mies ei osaa kun maata selällään. tai on niin itsekäs ja totee et ihan sama miltä susta tuntuu.

    • punakupari

      Hei sinä nainen!Älä ole murheellinen.Ny kun sun miehes alkaaehdottelemaan sitÄ.Sano,että eiköhän olisi parempi jos laitettas kädet ristiin ja rukoiltas,jos Jumalan tahto on että olette niissä tekemisissä.Hän antaa miehellesi myös kyvyn olla.Älä hyvä ihminen rääkkää itseäsi.Jos ei normaali tavalla parisuhde onistu,niin sano ettet ala enä kiusaamaan itseäsi.Onko sinulla pelko,että miehesi jättää,vai mikä?Nosta pää pystyyn ja elä omaa elämääsi.Sinulla on vain yksi ainoa elämä.Älä hukkaa tuollaiseen alistuvuuteen.Sinulla on oikeus olla nainen,eikä mikään kynnysmatto.

    • ei ymmärrä

      yhdyntä vain noin kerran kolmessa kuukaudessa, ja silloinkaan mies ei saa. Suuseksissä saa aina.

      • Suihinottamaton

        Siis hän runkkaa itseään siitä johtuu tää suihinotto vimma.


    • AwwwMan

      Taitaa mies olla helvetin laiska ja itserakas. Lopeta antaminen ja raahaa lettu sen nenän eteen ja pyydä suuseksiä. :)

    • huhhhhhhhh

      mikset vaan rehellisesti sano seuraavalla kerralla ku mies pyytää suuseksiä ni sanot että vaihdetaan puolia eli miehen vuoro nuolla sua,ja jos ukko on nii tyhmä ni sano että et ala nuin epäreilussa suhteessa olemaan.
      siis kerro miehelle rehellisesti miltä susta tuntuu ja muista sanoa että tykkäät kyllä antaa suuseksiä hänelle mutta rajansa silti kaikella ja hänen myös pitää vastavuoroisesti antaa sinulle suu seksiä.

    • ruma nainen

      Joo on ihan kamalaa kun mies pitää niin hottina että laukeaa heti. Toista kertaa peräjälkeen ei millään pysty kysymään. Kauheeta kauhteeta!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP haluaa LISÄÄ veroja bensa-autoille!

      Sdp:n vaihtoehtobudjetti esittää polttomoottoriautoille lisää veroja Sdp esittää tuoreessa vaihtoehtobudjetissaan verot
      Maailman menoa
      110
      17187
    2. Riikka se jytkytti BKT:stä nyt 0,3 prosenttia pois

      Ja vain kolmessa kuukaudessa! Vuositasollahan tuo tarkoittaa reilun prosentin pudotusta. Pärjäisi varmaan lasketteluss
      Maailman menoa
      41
      9928
    3. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      29
      5051
    4. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      239
      3885
    5. Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa

      Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman
      Perussuomalaiset
      33
      3133
    6. Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)

      Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.
      Maailman menoa
      14
      2830
    7. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      113
      2794
    8. Brittiläinen vasemmistolehti: Sanna Marin oli vihdoin rehellinen

      Nyt tulee pahasti lunta tupaan Seiskan tähtitytölle. Ex-pääministerin kirjaa arvostellaan latteuksista ja itsekehusta.
      Maailman menoa
      25
      2732
    9. "Purra löylytti oppositiota", sanoi naistoimittaja Pöllöraadissa

      Kyllä, Purra tekee juuri sitä työtä mitä hänen tuossa asemassa pitää tehdä, hän antaa oppositiolle takaisin samalla mita
      Maailman menoa
      51
      2615
    10. Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!

      Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling
      Kotimaiset julkkisjuorut
      76
      2503
    Aihe