MELKEIN-lehti on

lopettanut toistaiseksi ilmestymisensä.
61034
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kuulit

Äänestä
  • Aloittaja

    ja hän sanoi noin.

    Äänestä

  • jj.vaha-tuisku kirjoitti:

    ja hän sanoi noin.

    ei kannata julkaista

    Äänestä

  • Aloittaja

    lehteä kirjoitti:

    ei kannata julkaista

    minäkin olen.

    Äänestä

  • jj.vaha-tuisku kirjoitti:

    minäkin olen.

    yksinpuheluuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!1
    vitrtur

    Äänestä

  • Aloittaja

    jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... kirjoitti:

    yksinpuheluuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!1
    vitrtur

    puhelua,vaan pelkkä toteamus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jj.vaha-tuisku kirjoitti:

lopettanut toistaiseksi ilmestymisensä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu