Eli kumpi kannattaa ostaa vaihtoehdot aprillia sx 50 supermoto (07 malli ja 2200 ajettu)(ei viritetty ja hinta 2300 mukaan zeus 160e kypärä ja scotin 60e lasit). Vai ihan uusi derbi sm xtreme mukaan 200e kypärä ja scotin lasit 100e hinta 3000e.
Kumpiko on parempi
kumpiko on parempi
4245
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Derbi kannattaa ostaa ku on hienompi ja minun mielestä parempi. Mulla on samanlainen mutta r malli ja hyvä ajaa ja kiihtyy vakiona hyvin.
Sanompa vaan että kannattaa ennemmin ostaa uusi, kuin käytetty, koska et tiedä millainen tyyppi on ajanut mopolla ja missä se on sillä ajanut.
saada siihen aprilliaan lisää kiihtyvyyttä. Siis ei sen tarvitse kulkea kun semmoiset 50-55km/h mutta haluaisin lisää vääntöä siihen. mitenkä tämä onnistuu?
ostaha keewayx-ray sm muistan kun pikkusena äiti osti mullle kewayn olin mielissään ku se kulkin vakiona 100. jätti monet apriliat ja debukat jälkeen