öljyn tynnyrihinta

Ai niin, eihän tällä ole mitään vaikutusta
yhtään mihinkään. Etenkään suomessa...

öljyn tynnyrihinta nousi lähes 130 dollariin.

http://www.tekniikkatalous.fi/energia/article108151.ece?s=r&wtm=-21052008
2161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lähtee korot taivaaseen ja Muulikinkku...ulos asunnostaan =)

Äänestä

onkin sitten kynnyskysymys.

Kun tiedetään että maailmassa on dieselistä vajaatuotanto ja bensaa on tarjoksi ihan liiankin kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lähes 130 dollariin. kirjoitti:

Ai niin, eihän tällä ole mitään vaikutusta
yhtään mihinkään. Etenkään suomessa...

öljyn tynnyrihinta nousi lähes 130 dollariin.

http://www.tekniikkatalous.fi/energia/article108151.ece?s=r&wtm=-21052008

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu