Tuoksuuko kalanaiset

kalalta??

Onko kenelläkään kokemusta, haiseeko kalanaiset muita enemmän kalalta??? Sen suuntaista olen itse havainnoinut.

6

1491

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kalat(n)

      Parfyymi, suloinen tuoksu! Kalan hajusta ei ole tietoakaan. Sensuelli, aistillinen ja naisellisen nainen. :)

      • kalanainen 68

        Tottakai kalanainen tuoksuu... viettelevältä..pehmeältä..huumaavalta. Ehkä minkään toisen merkin edustajat eivät löydä parffyymi merkkiä yhtä viettelevää ja suloista kuin kalanainen tyylitaju on annettu kalanaisille jo syntymälahjana.


    • pitää myöntää

      että joskus hippasen silli haiskahtaa..=D.. mutta siitä pääsee antibiooteilla jollei pesu riitä..=DDDD

    • kyllä haisee

      punasilmäiset hajupommit

    • hih hih hih

      aivan yhtä paljon kalat haisee kalalta kuin ravut ravuilta, oinaat oinailta, leijonat ..kissanhiekalta?, vesimiehet vedeltä.?, kauriit öh parempi olla sanomatta mitään, vaa'at jauhelihalta.. neitsyet..teinihieltä, finneiltä? *reps* ..

      kaikkeen sitä ihmiset nenäänsä käyttävätkin - *total reps*

    • yks..

      oinas nainen sanoi että ai kauheeta kun joutuu istuu bussissa pahan hajuisten ihmisten vieressä, olin että joo, salaa pitelin nenää kun oli rouva oinaalta dödö tainut unohtua..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      34
      2755
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      36
      2591
    3. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      53
      2564
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      96
      2094
    5. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      40
      1961
    6. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      313
      1742
    7. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      150
      1526
    8. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      73
      1388
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1158
    10. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      27
      1123
    Aihe