Onko Mahatautia?

Aattelin kysellä, että onko Terviksellä jyllännyt vatsatautia? Turenkissa kuuluis olevan liikkeellä varsin paljonkin.Varsinkin työssäkäyvillä ja lapsilla.
Onkohan nää niitä Nokian peruja?
1264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

turha tähän on Nokiaa sotkea kun Turenkilainen vesi oli joitain aikoja sitten silkkaa sontaa ja ruikkutautia nyt on aina liikkeellä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kakkaräjähdys kirjoitti:

Aattelin kysellä, että onko Terviksellä jyllännyt vatsatautia? Turenkissa kuuluis olevan liikkeellä varsin paljonkin.Varsinkin työssäkäyvillä ja lapsilla.
Onkohan nää niitä Nokian peruja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu