Ei Abreu pettänyt

Kamala tapa lehdistöllä mollata artistia, jolla ei ollut mitään tekoa tuossa. Isot rynnivät lavan eteen eikä muilla ollut mitään mahdollisuuksia nähdä takaa. Mekin lähdettiin pois, kun totesimme tilanteen toivottomuuden.
Ei ikinä XPRS:lle enää, laivahan on ihan keskeneräinen!
3215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eli EI MITÄÄN UUTTA, jos lehdet kirjoittelevat tuommoista. Antaa vaan olla, eikä menettää hermoja.

Äänestä

Mut eipä pikku-Annalla taida olla sellaista valtaa.

Äänestä

LUKI ETTÄ ON PETTÄNYT! KAI MÄ USKON ENNEMMIN LEHTEÄ KUN SUA!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaan järjestäjät kirjoitti:

Kamala tapa lehdistöllä mollata artistia, jolla ei ollut mitään tekoa tuossa. Isot rynnivät lavan eteen eikä muilla ollut mitään mahdollisuuksia nähdä takaa. Mekin lähdettiin pois, kun totesimme tilanteen toivottomuuden.
Ei ikinä XPRS:lle enää, laivahan on ihan keskeneräinen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu