Kuka tietää, mistä vuoden 1990 tenavatähti, yleisön suosikki Timo Turunen on kotoisin, ja missä hän asuu tällä hetkellä?
Tenavatähti Timo Turunen
12
12822
Vastaukset
- tuossa jotain
tietoa, mutta pitääkö enää paikkansa...?
http://www.mtv3.fi/ohjelmat/bumtsibum/jaksot.shtml?215205- kiinnostaa kovasti
Kiitos vastauksestasi.
- Oopperan kummitus
Pari muutakin vanhahkoa juttua Timpasta löytyy. Ensimmäinen vuodelta 2001 ja toinen vuodelta 2003.
http://www.karjalanmaa.fi/tarkennus.php?lehti=30&id=120
http://www.rannikkoseudunsanomat.fi/2003/marraskuu/071103/tango_tu.htm - timo fani
TIMPPA ON KOTOSIN LIEKSASTA ASUU NYT JOENSUUSSA JA OPISKELEE VÄLILLÄ KEIKKAILEE ESIM VIIKONLOPUT LEVY TULOSSA KOHTA PUOLIIN ! TIMO ON NIIN IHANA =)
- sini87-2
Timppa aivan ihq! T: sini
- meeerry
missäs ella lahtinen?
- timppaforever
parasta aikaa timpan kanssa puhelimessa :)
- keravanTimppa
Hesarissa oli tänään vainajailmoitus, jossa kuollut oli Timo Turunen. Oli tosin syntynyt Keravalla ja kuollut samoin. Syntymävuosi 1980. Ristin kohdalla nuottiavain - olisko voinut olla sama ihminen?
- Outo yhteensattuma
Mä mietin ihan samaa. Tietääkö kukaan???
- Hämmästynyt
Olisi hyvä tietää onko todella samainen kaveri. Aiheuttaa tosiaan hämminkiä, kun ei ole varmuutta onko tenavatähti vai ei. Surullista jokatapauksessa. Kuka osaisi kertoa totuuden?
- dndndkdnd
Ei ole sama timo kyseessä. Ja tämä on varma tieto.
- Australiassa?!
Ella taitaa kai asua nykyisin
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663382Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463202Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1232738- 442553
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä871505- 391330
- 821199