Mökkiä oulu-kalajoki linjalla 13.-15.6.?

Haluaisin vuokrata mökin viikonloppuna 13.-15.6. vesistön ääreltä meri / järvi / joki.

Tulossa olisi 2 hlöä kiltti koiravanhus.

Yhteydenotto: [email protected], kiitos!

Jos paikka ok, saat ehkä hyvät vakioasiakkaat!
1337
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyvin epävarmalta tuntuu, että saa,
enemmän varmalta tuntuu että ei saa.

Lause: saat / ehkä /// ehkä saat..
---------------------------------------
Eikö voisi olla että, tulet saamaan ....**

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miniloma kirjoitti:

Haluaisin vuokrata mökin viikonloppuna 13.-15.6. vesistön ääreltä meri / järvi / joki.

Tulossa olisi 2 hlöä kiltti koiravanhus.

Yhteydenotto: [email protected], kiitos!

Jos paikka ok, saat ehkä hyvät vakioasiakkaat!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu