Voi Aria voi

Mitäs nyt metrinen reppana Ari Koivunen kun metrinen Anna pesee mennen tullen rääpäleen.
8530
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

kun ne oli pikku-G:n kanssa Espanjassa panemassa tilit sileeksi. Oikea meininki eikä mitään nyhräämistä.

On se Ari sittenkin aika veikko.

Äänestä
  • On joo aika veikko. Mitenkähän vaan suu pannaan kun syksy tulee ja tilit on menneet. Siitä vaan lippa korvalle ja mankumaan johonkin pubiin tiskariksi ja apupojaksi. Ikänä siitä ei laulajaa tule. Unohtunut rassukka seuraavien Idolsien jälkeen. Pelle mikä pelle.

    Äänestä

"mennen tullen pesemisestä" :D

Luetaan niitä lehtiä!!!

Mutta joo...Ari tosiaan vaikuttaa helvetin masentuneelta tässä videossa :<
http://www.seiska.fi/seiskatv/_a78571/ari koivunen seikkailee madridissa/

Äänestä
  • mutta ei ota stressiä. Ei se kyllä oikeen kusipäältä vaikuta.

    Äänestä

  • rahat meni kirjoitti:

    mutta ei ota stressiä. Ei se kyllä oikeen kusipäältä vaikuta.

    iloinen kun Anna menestyy...nehän on hyviä frendejä.

    Ei kannattais ottaa noita pellelehtiä niin kovin tosissaan. ;D

    Äänestä

  • Ari-poikaa kun pesisin niin hajulukkoon hulahtaisi. Rääkyjä-pelle koko laiha tappi. Katsotaan mallia miehistä joita Suomi pullollaan. Näitä hevi-jätkiä tarkoitan. Eikö niitä riitä aina Belgradiin asti.

    Äänestä

  • pyykkimuija kirjoitti:

    Ari-poikaa kun pesisin niin hajulukkoon hulahtaisi. Rääkyjä-pelle koko laiha tappi. Katsotaan mallia miehistä joita Suomi pullollaan. Näitä hevi-jätkiä tarkoitan. Eikö niitä riitä aina Belgradiin asti.

    että sen toisen levyn jälkeen suosio putoo. Mutta Aripa onkin viisas. Hän haluaa Nykäsesksi
    Nykäsen paikalle. Hyvä Ari! Sinusta tullaan vielä kuulemaan.

    Äänestä

Koivusen tosi mielelläni. Ja huolellisesti. On se sen verran hothothothot...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei kummankaan fani kirjoitti:

Mitäs nyt metrinen reppana Ari Koivunen kun metrinen Anna pesee mennen tullen rääpäleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu