Thaimaan alennusmyynnit

Heippa!
Milloinkohan kesällä alkavat Thaimaassa, Bangkokissa alennusmyynnit? Sijouttuvatko Suomen alen kanssa samaan aikaan?

Kiitos :)
51408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ennen pääsiäistä Krabilla oli alennusmyyntejä, silloin turistikausi alkoi olla lopuillaan ja sadekausi alkamassa. AM vei viimeiset matkatlijat viikon verran pääsiäisen jälkeen sinne.

Äänestä

Bangkokin tavarataloissa ja oikeissa merkkiliikkeissä on heinäkuussa ALE. Japanilaiset ja korealaiset shoppaavat silloin urakalla Bangkokissa!!!

Äänestä

Elokuun lopullakin on ollut alennusmyyntejä.

Äänestä

Onkos sitten tammikuussakin ale, kuten täällä, vai ei?

Äänestä

hinnat 60% -70 % joka tuotteessa halvempia kuin Suomessa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Heippa!
Milloinkohan kesällä alkavat Thaimaassa, Bangkokissa alennusmyynnit? Sijouttuvatko Suomen alen kanssa samaan aikaan?

Kiitos :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu