124/200D/87

300 000 ajettu, yksityinen, ollut vain kaksi omistajaa ja pitäis olla ruosteeton ja erittäin hyväkuntoinen. Tarjottiin sieltä haettuna 2000 eurolla? Kuinka paljon oikeasti voi luottaa noihin kilometreihin?
2349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voi hyvinkin pitää paikkansa ja saattaa olla hyvä hankinta. Vertaa mitä noin 5000 e saa Suomesta, ei autoa ainakaan.

Äänestä

Älä osta tuollaista mopoa. Tuli Volvo FL 10 kuorma-autolla jätettyä kyseinen mopo-Mersu liikennevaloista. 300d kannattaa hankkia sillä kerkiää muun liikenteen seassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


polanne kirjoitti:

300 000 ajettu, yksityinen, ollut vain kaksi omistajaa ja pitäis olla ruosteeton ja erittäin hyväkuntoinen. Tarjottiin sieltä haettuna 2000 eurolla? Kuinka paljon oikeasti voi luottaa noihin kilometreihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu