Mitä olette mieltä voinko syöttää 7 kuukauden ikäiselle kaukkarille Hill`s j/d ruokaa? Koiralla on jotain vikaa takajaloissa, aion tietysti kuvauttaa mutta sen jälkeen kun aloitin syöttämään tuota j/d ruokaa niin koiran liikkuminen parani 100%
Hill`s j/d ruokaa juniorille?
helphelphelphelphelp
3335
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Meillä 12 viikkonen rotikan uros alku. Kasvattaja syöttänyt kyseistä tavaraa pennuille ja me jatkettu myös samalla linjalla.(yrjölänpuuron kanssa ja seassa myös piimää,jauhelihaa,kananmunaa,öljyä ja raejuustoa)ei mitään valittamista ole. Uloste "hyvännäköistä" pötköä ja pennun maha toimii ihan normaalisti,turkkikin on hyvässä kunnossa!
Hill`s merkillä on montaa eri ruokaa, ei kai kasvattaja oikeasti ole 12 viikoiselle rotikkapennulle määrännyt nivelrikkoisille tarkoitettua Hill`s j/D ruokaa?
Aivan oikeassa olet! Joskus vois ajatuksella lukea toisten kirjotukset.. :) eli syötetään puppy