Eilen tv:ssä Kimiä kuvattiin siellä laivalla ja Kimi aina tunki sen mikrofonin suunsa peitoksi kun alkoi puhua vaikka sitä voi pitää vaikka metrin päässä. Sitten se haastattelu http://www.mtv3.fi/urheilu/f1/uutiset.shtml/arkistot/f1/2008/05/649419 Kimi luuli tuota isoa höyrylaivaa purjeveneeksi ja on kuulemma vanhanajan tyylikäs vene. Mahtoi kuvaaja revetä. Sitten vain koko ajan haukkui olojansa että liikaa ihmisiä ja missään ei saa olla rauhassa ja kolmesti sanoi että täällä ei voi työskennellä. Kuulemma huonomminkin voisi olla mutta vaikea keksiä.
Hävettää Kimin puolesta
åååååååååå
4383
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei tuo minusta työtä ole, mitä nyt autoa ajaa.
Hänen pitäisi olla enemmän ulospäin suuntautuva.
Moni huippuosaaja on vain alansa paras. Muuten puutteita. Meillä taviksilla on joka alan tietämättömyyttä.
Muttan jossain mekin ollaan hyviä.
~~~~~ Ei koulumenestys kaikkea merkitse. Eikä se että vanhemmilla on ollut varaa antaa alunalkaen kallis harrastus josta tuli tuottoisa ammatti.
Että tälleen.
sanonta sanoo "äly hoi, älä jätä". Sinun kohdalla sanonta kuuluu "äly hoi, tuu takasin". Otat kaiken sanatarkasti etkä edes ymmärrä sarkasmia. Mahtaa kiristää pollassasi.
Totta. Kimin sarkastinen huumori on liian korkeatasoista tämän forumin vinkujille. Edes purjevene-vitsiä tajuttu.
yritää!!