selän puolella

tai pikemmin kirvely...onkohan sydänperäistä?
about niskan ja vähän sen alapuolella...
2357
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...

Äänestä
  • Vaivaan mutta kaikkihan tietysti mahdollista.

    Suunnilleen samalla mainitsemallasi alueella on mulla sellaista oikein polttavan kiristävää kipua varsinkin silloin kun jämähdän moneksi tunniksi tietsikan ääreen.

    Mulla on sepelvaltimotauti mutta niskan puolella ei ole koskaan ollut oireita.

    Poikkea lääkärillä,mitään siinä et häviä ainakaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuntuva kipu? kirjoitti:

tai pikemmin kirvely...onkohan sydänperäistä?
about niskan ja vähän sen alapuolella...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu