onko kellään partamonneja antaa

Olisi yksinäinen alpiinopartis(tyttö)vailla kaveria..
2423
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

... älä ota toista... jos yli 150 litraa, älä ota ainakaan koirasta sille kamuksi!
- poikivat siihen tahtiin ettet kerkiä päästä niistä millään eroon... kyllä se siellä yksikseenkin pärjää!

Äänestä

olis tarjolla ja vielä ihan ilmaiseksi. Tosin ei alle 150 litraiseen akvaarioon. Kaiken kokoisia löytyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jkl:ssä kirjoitti:

Olisi yksinäinen alpiinopartis(tyttö)vailla kaveria..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu