hyvää yötä rakas

♥

voisitko edes kerran
pysytellä ihan omissa
unissasi jotta saisin
edes yöllä rauhan

vaikka olenkin
Sinun omasi

niin 24/7
palvelu on
hiukan liikaa

vai onkohan

hmm

♥
2117
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja mietintää hetken mutta varmasti rakkaan lähellä on aina hyvä olla.Rakkausrunosi on jälleen niin ihana.Sydämelliset kiitokset!*halii*

Äänestä
  • ..runoni ytimen. Kiitos kauniista sanoistasi ja oikein mukavaa maanantaita sinulle : )

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


padme_amidala kirjoitti:

♥

voisitko edes kerran
pysytellä ihan omissa
unissasi jotta saisin
edes yöllä rauhan

vaikka olenkin
Sinun omasi

niin 24/7
palvelu on
hiukan liikaa

vai onkohan

hmm

♥

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu